Нови наслови у биоскопу уз специјалну пројекцију филма „Повратак у будућност“

Репертоар биоскопа Cineplexx Крагујевац Плаза за период од 15. до 21. октобра и репертоар 11. Кидс Феста

Репертоар биоскопа Cineplexx Крагујевац Плаза за период од 15. до 21. октобра.

На програму се од ове недеље налазе четири нова наслова:
1. „Хотел Трансилванија 2“ – омиљена Дракулина дружина враћа се у потпуно новој занимљивој хумористичкој авантури у анимираном хиту синхронизованом на српски језик;

2. „Гримизни врх“ – из маште редитеља Гиљерма дел Тора стиже мистерија са натприродним елементима, у којој глуме Том Хидлстон, Џесика Частејн, Миа Вашиковска и Чарли Ханам;

3. „Љубав на енглески начин“ – романтична комедија редитеља Тома Вона о професору поезије са универзитета Кембриџ, који преиспитује свој хаотични живот препун љубавних вртлога;

4. „Аманет“ – прича о Тодору, амбициозном студенту који живи са мајком у чијем животу се појављује Вишња, трудна девојка којој је очајнички потребна Тодорова помоћ и заштита;
Специјална пројекција филмова „Повратак у будућност 1 и 2“, у част 30-огодишњице од изласка, одржаће се у среду, 21. октобра, у биоскопу Цинеплекк Крагујевац Плаза, са почетком у 19 часова.

Највећи дечији филмски фестивал, Кидс Фест одржаће се у биоскопима Цинеплекк од 19. до 25. октобра под слоганом „Које је боје твој филм?“.

ЧЕТВРТАК 15. октобар / ПЕТАК 16. октобар

  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д – 15:40, 17:30, 19:20
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) – 16:30
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх -18: 40, 22:15
  • Љубав на енглески начин -16: 00, 22:30
  • Аманет -17: 00, 20:40
  • Пут до славе 3Д -21: 00
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д -17: 50
  • Пан: Путовање у земљу Недођију -15: 30
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д -18: 00, 21:10
  • Марсовац: Спасилачка мисија -19: 00
  • Поред мене – 18:20, 20:20
  • Млађи референт – 16:20, 21:50
  • Еверест -21: 40

СУБОТА 17. октобар / НЕДЕЉА 18. октобар

  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д –12: 00, 13:50, 15:40, 17:30, 19:20
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) –12: 50, 14:40, 16:30
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх – 18:40, 22:15
  • Љубав на енглески начин – 16:00, 22:30
  • Аманет – 17:00, 20:40
  • Пут до славе 3Д –13: 10, 21:00
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д –12: 20, 17:50
  • Пан: Путовање у земљу Недођију – 15:30
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 18:00, 21:10
  • Марсовац: Спасилачка мисија – 19:00
  • Поред мене –14: 00, 18:20, 20:20
  • Млађи референт – 16:20, 21:50
  • Еверест –14: 30, 21:40
  • Мун: Чувар месеца (синхронизовано) 3Д –12: 10, 14:30
  • Тома Палчић и чаробно огледалце (синхронизовано) – 12:45

ПОНЕДЕЉАК 19. октобар

  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д – 15:40, 17:30, 19:20
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) – 16:30
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх –19: 10, 22:15
  • Љубав на енглески начин –21: 30
  • Аманет –19: 30
  • Пут до славе 3Д – 21:30
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д – 17:50
  • Пан: Путовање у земљу Недођију – 15:30
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 21:10
  • Марсовац: Спасилачка мисија – 19:00
  • Поред мене – 18:20, 20:20
  • Млађи референт – 21:50
  • Еверест – 21:40

КИДС ФЕСТ:

  • Грудвица – 13:45
  • Прдопрах доктора Проктора (синхронизовано) – 15:30
  • Змајева кугла: Васкрсење 3Д – 17:15
  • Бамзи и град лопова (синхронизовано) – 13:30
  • Један живот (синхронизовано) – 15:15
  • Капитен сабљозуби – 17:00
  • Змајева кугла: Битка богова – 14:00
  • Зорзонци у земљи ветра 3Д (синхронизовано) – 15:45
  • Смотака и Трапавко: Невероватна мисија 3Д (синхронизовано) – 17:30

УТОРАК 20. октобар

  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д – 15:40, 17:30, 19:20
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) – 16:30
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх – 19:10, 22:15
  • Љубав на енглески начин – 21:30
  • Аманет – 19:30
  • Пут до славе 3Д – 21:30
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д – 17:50
  • Пан: Путовање у земљу Недођију – 15:30
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 21:10
  • Марсовац: Спасилачка мисија – 19:00
  • Поред мене – 18:20, 20:20
  • Млађи референт – 21:50
  • Еверест – 21:40

КИДС ФЕСТ:

  • Пингвини са Мадагаскара 3Д (синхронизовано) – 13:45
  • Каспер и Ема на сафарију (синхронизовано) – 15:30
  • Код куће 3Д (синхронизовано) – 17:15
  • Мумини на ривијери (синхронизовано) – 13:30
  • Књига чини – 15:15
  • Улога за Ему – 17:00
  • Зорзонци у земљи ветра 3Д (синхронизовано) – 14:00
  • Смотака и Трапавко: Невероватна мисија 3Д (синхронизовано) – 15:45
  • Змајева кугла: Васкрсење 3Д – 17:30

СРЕДА 21. октобар

  • Повратак у будућност 01 и 02 (специјална пројекција) – 19:00
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д – 15:40, 17:30, 19:20
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) – 16:30
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх – 22:15
  • Љубав на енглески начин – 21:30
  • Аманет – 19:30
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д – 17:50
  • Пан: Путовање у земљу Недођију – 15:30
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 21:10
  • Марсовац: Спасилачка мисија – 19:00
  • Поред мене – 18:20, 20:20
  • Млађи референт – 21:50
  • Еверест – 21:40

КИДС ФЕСТ:

  • Један живот (синхронизовано) – 13:45
  • Змајево гнездо: Зора ратника 3Д (синхронизовано) – 15:30
  • Зорзонци у земљи ветра 3Д (синхронизовано) – 17:15
  • Хокус покус Алфи Аткинс (синхронизовано) –13: 30
  • Капитен сабљозуби – 15:15
  • Каспер и Ема на сафарију (синхронизовано) – 17:00
  • Смотака и Трапавко: Невероватна мисија 3Д (синхронизовано) – 14:00
  • Змајева кугла: Битка богова – 15:45
  • Пингвини са Мадагаскара 3Д (синхронизовано) – 17:30
Share on FacebookGoogle+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail to someone

Оставите коментар