Нови наслови у биоскопу

Репертоар биоскопа Cineplexx Крагујевац Плаза за период од 22. до 28. октобра

Репертоар биоскопа Cineplexx Крагујевац Плаза за период од 22. до 28. октобра.

На програму се од ове недеље налазе четири нова наслова:

1. „Последњи ловац на вештице“ – акциона фантазија са Вин Дизелом у главној улози, која говори о највећој тајни до сада чуваној – да вештице постоје;

2. „Панама“ – прво дугометражно остварење редитеља Павла Вучковића, са Славеном Дошлом и Јованом Стојиљковић у главним улогама;

3. „Шетња по шуми“ – путописац Бил Брајсон (Роберт Редфорд) има породицу и уместо да ужива у пензији и љубави супруге (Ема Томпсон), креће на пут познат као „Апалачка стаза“;

4. „Змајева кугла: Васкрсење 3Д“ – 19. филм по реду у овој светски популарној франшизи о Гокуу, Вегети и осталим ликовима;
Специјална пројекција филма „Панама„, првог дугометражног остварења редитеља Павла Вучковића, одржаће се у суботу, 24. октобра, у биоскопу Cineplexx Крагујевац Плаза, са почетком у 20:20 часова.

Највећи дечији филмски фестивал, Кидс Фест одржаће се у биоскопима Цинеплекк од 19. до 25. октобра под слоганом „Које је боје твој филм?„.

ЧЕТВРТАК 22. октобар

  • Последњи ловац на вештице – 20:10, 22:20
  • Панама – 20:20, 22:20
  • Шетња по шуми – 16:20, 21:50
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д –16: 00, 18:10
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) – 16:50
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх –21: 40
  • Љубав на енглески начин –19: 30
  • Аманет –18: 20
  • Пут до славе 3Д –19: 10
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д –14: 40
  • Пан: Путовање у земљу Недођију –13: 40
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 21:30
  • Поред мене – 18:25, 21:00
  • Млађи референт –18: 40
  • Еверест –22: 55

КИДС ФЕСТ:

  • Прдопрах доктора Проктора (синхронизовано) –13: 45
  • Зозонци у земљи ветра 3Д (синхронизовано) – 15:30
  • Улога за Ему – 17:15
  • Један живот (синхронизовано) – 15:15
  • Бамзи и град лопова (синхронизовано) –17: 00
  • Капитен сабљозуби –13: 30
  • Смотака и Трапавко: Невероватна мисија 3Д (синхронизовано) –15: 45
  • Код куће 3Д (синхронизовано) – 17:30

ПЕТАК 23. октобар

  • Последњи ловац на вештице – 20:45, 22:50
  • Панама – 20:20, 22:20
  • Шетња по шуми – 16:20, 21:50
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д – 16:00, 18:10
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) – 16:50
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх – 21:40
  • Љубав на енглески начин – 19:30
  • Аманет – 18:50
  • Пут до славе 3Д – 19:10
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д – 14:40
  • Пан: Путовање у земљу Недођију – 13:40
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 21:30
  • Поред мене – 18:25, 21:00
  • Млађи референт – 18:40
  • Еверест – 22:55

КИДС ФЕСТ:

  • Пингвини са Мадагаскара 3Д (синхронизовано) – 13:45
  • Грудвица –15: 30
  • Зозонци у земљи ветра 3Д (синхронизовано) –17: 15, 14:00
  • Хокус покус Алфи Аткинс (синхронизовано) – 13:30
  • Књига чини – 15:15
  • Прдопрах доктора Проктора (синхронизовано) –17: 00
  • Смотака и Трапавко: Невероватна мисија 3Д (синхронизовано) -15: 45
  • Змајева кугла: Битка богова –17: 30

СУБОТА 24. октобар

  • Последњи ловац на вештице – 20:45, 22:50
  • Панама – 20:20, 22:20
  • Шетња по шуми – 16:20, 21:50
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д –12: 20, 14:10, 16:00, 18:10
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) –15: 00, 16:50
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх – 21:40
  • Љубав на енглески начин – 19:30
  • Аманет – 18:50
  • Пут до славе 3Д – 19:10
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д –12: 50
  • Пан: Путовање у земљу Недођију –11: 30
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 21:30
  • Поред мене – 18:25, 21:00
  • Млађи референт – 18:40
  • Еверест – 22:55
  • Мун: Чувар месеца (синхронизовано) 3Д – 12:20, 14:10

КИДС ФЕСТ:

  • Зозонци у земљи ветра 3Д (синхронизовано) –13: 45
  • Прдопрах доктора Проктора (синхронизовано) – 15:30
  • Улога за Ему – 17:15
  • Грудвица –11: 30
  • Бамзи и град лопова (синхронизовано) – 13:30
  • Један живот (синхронизовано) – 15:00
  • Капетан Сабљозуби – 16:45
  • Код куће 3Д (синхронизовано) –12: 00
  • Змајево гнездо: Зора ратника 3Д (синхронизовано) –14: 00
  • Смотака и Трапавко: Невероватна мисија 3Д (синхронизовано) –15: 45
  • Змајева кугла: Васкрсење 3Д – 17:30

НЕДЕЉА 25. октобар

  • Последњи ловац на вештице – 20:45, 22:50
  • Панама – 20:20, 22:20
  • Шетња по шуми – 16:20, 21:50
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д – 12:20, 14:10, 16:00, 18:10
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) – 15:00, 16:50
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх – 21:40
  • Љубав на енглески начин – 19:30
  • Аманет – 18:50
  • Пут до славе 3Д – 19:10
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д – 12:50
  • Пан: Путовање у земљу Недођију – 11:30
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 21:30
  • Поред мене – 18:25, 21:00
  • Млађи референт – 18:40
  • Еверест – 22:55
  • Мун: Чувар месеца (синхронизовано) 3Д – 12:40, 14:30

КИДС ФЕСТ:

  • Мумини на ривијери (синхронизовано) –11: 45
  • Каспер и Ема на сафарију (синхронизовано) –13: 30
  • Књига чини – 15:15
  • Улога за Ему – 17:00
  • Змајево гнездо: Зора ратника 3Д (синхронизовано) –13: 45
  • Прдопрах доктора Проктора (синхронизовано) – 15:30
  • Зозонци у земљи ветра 3Д (синхронизовано) – 14:00, 17:15
  • Пингвини са Мадагаскара 3Д (синхронизовано) -12: 00
  • Смотака и Трапавко: Невероватна мисија 3Д (синхронизовано) – 15:45
  • Змајева кугла: Васкрсење 3Д – 17:30

ПОНЕДЕЉАК 26. октобар / УТОРАК 27. октобар / СРЕДА 28. октобар

  • Последњи ловац на вештице – 20:45, 22:50
  • Панама – 20:20, 22:20
  • Шетња по шуми – 16:45, 21:50
  • Змајева кугла: Васкрсење 3Д –15: 50, 17:40
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) 3Д – 16:00, 18:10
  • Хотел Трансилванија 2 (синхронизовано) – 16:50
  • Хотел Трансилванија 2 (титловано) – 20:00
  • Гримизни врх – 21:40
  • Љубав на енглески начин – 19:30
  • Аманет – 18:50
  • Пут до славе 3Д – 19:10
  • Пан: Путовање у земљу Недођију 3Д –17: 00
  • Пан: Путовање у земљу Недођију –16: 10
  • Марсовац: Спасилачка мисија 3Д – 21:30
  • Поред мене – 18:25, 21:00
  • Млађи референт – 18:40
  • Еверест – 22:55
Share on FacebookGoogle+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail to someone

Оставите коментар