Вести КГ – Раднички доживео нови пораз

Нови пораз фудбалера, време претежно облачно...

Фудбалери Радничког 1923 претрпели су нови пораз, у дербију четвртог кола Прве лиге Србије, на гостовању БСК Борчи, убедљивим резултатом 5: 2.

Домаћи су повели у 19. минуту, поготком Јордана Јовановића из пенала, а исти играч удвостручио је вођство десетак минута касније. До одласка на одмор Костићев мрежу затресао је и Данијел Стојковић, па се чинило да је све решено – 3: 0.

Међутим, у наставку сусрета Крагујевчани су се погоцима Миљуша и Кељевића вратили на само гол заостатка, на истеку сата игре (3: 2).

Али, то је било све што су успели да ураде, јер их је Јовановић дотукао хет-триком, ау финишу сусрета резервиста Никола Радовић је само додао шлаг на торту, за прву победу Борчана.

Извор: ритамграда.рс

И овога јутра рода нам доноси лепе вести из породилишта.

За последња 24 часа рођено је четири бебе – три девојчице и један дечак.Данас нас у Крагујевцу очекује претежно облачно са сунчаним интервалима. Постоји могућност за падавине.

Минимална дневна температура 16°Ц, максимална дневна температура од 24°Ц.