Вести КГ – Тигрице наставиле са победама

Тигрице опет по старом, време променљиво облачно, роде вредне....

Рукометашице Радничког су у оквиру 8-ог кола СРЛС за жене савладале екипу Слоге у Петровцу на Млави резултатом 30-26 (14-7). Популарне Тигрице су одлучно ушле у меч решене да од почетка утакмице домаћину дају до знања да са шампионом нема шале. У 17-ом минуту предност Тигрица је износила 9 разлике (10-1) али су до краја полувремена играчице Слоге, најпријатнијег изненађења шампионата консолидовале редове смањивши на подношљивих 7 голова разлике.

У другом полувремену Тигрице лако долазе до 10 голова предности и једно време одржавају ту разлику.Након тога је тренер Радосављевић решио да одмори своје главне полуге, указавши шансу играчицама које имају мању минутажу.

Важно је напоменути да се после повреде и дугог опоравка на терен вратила Маријана Танић, притом се уписавши у листу стрелаца.

У наредном 9-ом колу СРЛС Раднички ће угостити екипу Минакуа Војводина из Новог Сада.И овога јутра рода нам доноси лепе вести из породилишта.

За последња 24 часа рођено је шест беба – три девојчице и три дечака.Данас нас у Крагујевцу очекује променљиво облачно време.

Минимална дневна температура 1°Ц, максимална дневна температура од 17°Ц.

Дуваће источни ветар брзином од 2,3 м/с.