Вести КГ – трећи пораз фудбалера Радничког

Раднички ниже поразе, време сунчано и веома топло, роде раде ли раде...

И у трећем колу Прве лиге Србије, млада екипа Радничког 1923 претрпела је пораз, овога пута од београдског Синђелића, на „Чика Дачи“, резултатом 3: 1.

Лидер на табели искористио је прву прилику на утакмици и повео у 12. минуту, када је Димић искористио успаваност чувара и рутински послао лопту у мрежу.

Већ у 34. минуту гости су удвостручили вођство. Наиме, млади голман Најдановић два пута је заустављао противничке ударце у ситуацијама један на један, али је трећи пут из одбитка био немоћан после ударца Дамњановића.

Исти играч после десетак минута у наставку сусрета повећао је вођство на 3: 0. Почасни погодак за Крагујевчане постигао је Лукић у 64. минуту, рутинском егзекуцијом из доброг контранапада.

Раднички је тако остао прикован за дно табеле, као једини тим који у досадашњем току сезоне није освојио ниједан бод.

Утакмица је почела минутом ћутања, у знак сећања на недавно преминулог певача групе Смак, Бориса Аранђеловића, а њему у част су пре почетка меча и током полувремена са разгласа пуштане песме Смака. Почаст су му одали и „црвени ђаволи“, транспарентом „Уз твој глас и даље … Твоја Шумадија пева“.

Извор: ритамграда.рс

И овога јутра рода нам доноси лепе вести из породилишта.

За последња 24 часа рођено је десет беба – пет девојчица и пет дечака.Данас нас у Крагујевцу очекује сунчано и веома топло време.

Минимална дневна температура 21°Ц, максимална дневна температура од 35°Ц.